Masz kartę Mastercard? Sprawdź rachunek

mastercard karta
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Jesteś posiadaczem karty Mastercard? Płaciłeś nią w ostatnim czasie, albo wyciągałeś pieniądze z bankomatu? Twoje transakcje mogły zostać naliczone podwójnie!

 

– Konta bankowe niektórych posiadaczy kart Mastercard, którzy w ostatnich dniach dokonali transakcji bezgotówkowych i gotówkowych w Polsce, mogły zostać obciążone podwójnie – informuje biuro prasowe Mastercard Polska.

 

Problem dotyczy posiadaczy kart w różnych bankach. Nie wiadomo, jaka jest skala problemu. Pojawiła się informacja, że błędne księgowanie dotyczy transakcji wykonywanych kartami Mastercard w bankomatach oraz terminalach płatniczych.

 

Mastercard zapewnia, że nieprawidłowo pobrane pieniądze zostaną zwrócone klientom, ale eksperci radzą też poinformować o problemie banki, jeśli padło się jego ofiarą.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.