Marszałek rozda mieszkańcom choinki. Wystarczy przynieść żywność

Darmowe choinki od Marszałka Województwa dla mieszkańców Lublina | fot. UMWL

Już w najbliższą sobotę marszałek rozda mieszkańcom 150 choinek. Drzewka trafią do osób, które przyniosą paczkę żywnościową dla podopiecznych akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę.

Wzorem lat ubiegłych marszałek województwa lubelskiego rozda mieszkańcom Lublina choinki (prawie) za darmo. Drzewko świerkowe otrzyma każda osoba, która podzieli się… żywnością, a dokładnie przygotować paczkę. Organizatorzy akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę proszą przede wszystkim o puszki mięsne i rybne, a także inne produkty spożywcze o długim terminie ważności.

– W tym roku przygotowaliśmy dla mieszkańców choinki cięte i choinki w doniczkach. Łącznie będzie ich 150 sztuk – informuje Beata Górka, rzeczniczka marszałka. Choinki będą rozdawane w holu budynku Centrum Spotkania Kultur.

Mieszkańcom zostanie rozdanych 100 choinek w doniczkach i 50 ciętych.

16 grudnia 2017 r. | hol Centrum Spotkania Kultur | start godz. 15.00WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.