Mapa dróg rowerowych w Lublinie

foto11 e1407574309326

Na rowerze może jeździć właściwie każdy. Nie potrzebujesz żadnego dodatkowego sprzętu ani specjalnych ubrań, żeby móc korzystać z roweru (poza kaskiem oczywiście). Wystarczy wyciągnąć dresy lub krótkie spodenki z szafy, narzucić na siebie jakiś t-shirt i w drogę!

To samo tyczy się doboru trasy – jeździć możesz praktycznie wszędzie – w mieście, na wsi, w górach, w lesie, czy po chodniku, na wyznaczonych do tego specjalnie trasach rowerowych.

Poza tym jazda na rowerze to jedna z najprzyjemniejszych form spędzania wolnego czasu, relaksująca i pozwalająca na chwilę wytchnienia od spraw dnia codziennego. Po co siedzieć na kanapie, zwłaszcza jeśli za oknem jest piękna pogoda, skoro można wyruszyć na przejażdżkę, nawet krótką, w towarzystwie znajomego lub całej paczki przyjaciół.

Przedstawiamy istniejące już w Lublinie ścieżki rowerowe, oraz te w trakcie realizacji i planowane.

Ścieżki istniejące

mapa-lublina-sciezki-istniejace-mini

W trakcie realizacji i planowane

mapa-lublina-sciezki-budowane-mini

We wrześniu do dyspozycji mieszkańców, w ramach systemu roweru miejskiego, oddanych zostanie 400 jednośladów rozmieszczonych na 40 stacjach. Wśród rowerów dostępne będą także tandemy. Będzie to drugi największy system wypożyczalni rowerów w Polsce.

Lokalizacja stacji rowerowych w mieście

foto56więcej informacji na rowery.lublin.eu

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.