Maleje szansa na wygranie kącika zabaw dla Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego

Serenadowy kącik zabaw w szpitalu
Serenadowy kącik zabaw w szpitalu | materiały prasowe

Spraw, by w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie powstał „Serenadowy kącik zabaw” dla dzieci. Głosowanie trwa do 23 stycznia. Obecnie szpital z Lublina plasuje się poza czołówką.

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy ma szansę wygrać kącik zabaw dla dzieci

W tym roku wybrano 16 szpitali w 16 miastach w Polsce. Większość z nich to placówki specjalizujące się w leczeniu dzieci i młodzieży. Jest też kilka szpitali ogólnych, posiadających oddziały i poradnie dziecięce. W konkursie zwycięży pięć placówek z największą liczbą głosów.

Nagrodą będzie “Serenadowy kącik zabaw” dla dzieci na co składa się: wieża z manualnymi zabawami, które świetnie uczą koordynacji, sprawności manualnej, spostrzegawczości i cierpliwości; stolik z krzesełkami, regał pełny zabawek i książeczek oraz zestawy do kolorowania.

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Lublinie ma szansę wygrać kącik zabaw dla dzieci, lecz potrzebny jest twój głos. Dziennie można oddać jeden głos na placówkę poprzez stronę serenadadladzieci.pl. Głosowanie trwa do 23 stycznia 2022 r.

Głosowanie w konkursie Serenada dla Dzieci 2022
Głosowanie w konkursie Serenada dla Dzieci 2022

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.