Makabryczny wypadek w Lublinie. Mężczyzna leżał na torach, maszynista nie miał szans na wyhamowanie pociągu

karetka pogotowia ratunkowego
Karetka pogotowia ratunkowego | fot. Dominik Wąsik

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło na terenie Lublina. Mężczyzna zginął na torach, po tym, jak przejechał po nim pociąg towarowy.

Położył się na torach

Do wypadku doszło w poniedziałek (6.11) około godz. 22 na torach kolejowych w okolicy ul. Mełgiewskiej w Lublinie. Służby ratunkowe zostały powiadomione przez maszynistę pociągu towarowego o potrąceniu człowieka, który znajdował się na torach.

Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Z dotychczasowych ustaleń śledczych wynika, że ok. 42-letni mężczyzna leżał na torach. Maszynista nie miał szans na wyhamowanie pociągu. Mężczyzna w wyniku odniesionych obrażeń zginał na miejscu.

Wstępnie wykluczono, by do jego śmierci mogły przyczynić się osoby trzecie. Ciało denata zostało zabezpieczone w celu wykonania sekcji zwłok. Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

Gdzie uzyskać pomoc?

Jeśli przeżywasz trudności i myślisz o odebraniu sobie życia lub chcesz pomóc osobie zagrożonej samobójstwem, pamiętaj, że możesz skorzystać z bezpłatnych numerów pomocowych:

  • 800 70 2222 (całodobowy) – Centrum Wsparcia dla osób dorosłych w kryzysie psychicznym
  • 800 12 12 12 (całodobowy) – Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka
  • 116 111 (całodobowy) – Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży
  • 116 123 (całodobowy) – Telefon wsparcia emocjonalnego dla dorosłych
  • 112 – Numer alarmowy w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.