Makabryczne odkrycie. Zwłoki noworodka w sortowni odzieży używanej

noworodek dziecko
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

W sobotę około godz. 4 nad ranem policjanci otrzymali zgłoszenie o znalezieniu zwłok noworodka w sortowni ubrań w Kielcach. Ciało dziecka mogło przyjechać z Niemiec.

– Zwłoki noworodka zauważył jeden z pracowników sortowni. Znajdowały się w sprasowanej paczce z ubraniami – mówi w rozmowie z Wyborcza Kielce Karol Macek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kielcach.

Sekcja zwłok noworodka została zaplanowana na poniedziałek. Jej wyniki mają odpowiedzieć, czy noworodek zmarł po urodzeniu i kiedy został wyrzucony.

Wstępne ustalenia wskazują, że ciało dziecka najprawdopodobniej przyjechało w pakunkach z ubraniami, przywiezionymi do dalszego sortowania z terenu Niemiec.

Źródło: Wyborcza Kielce

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.