Makabryczne odkrycie. Z rzeki wyłowiono ludzkie nogi

płetwonurek
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Z rzeki Kamienna w woj. świętokrzyskim wyłowiono ludzkie szczątki. Były to dwie nogi, prawdopodobnie należące do kobiety. Strażacy z policjantami szukają pozostałych fragmentów ciała.

Do makabrycznego odkrycia doszło w sobotę w miejscowości Dziurów (woj. świętokrzyskie). Jeden z mieszkańców wsi podczas oczyszczania rzeki z gałęzi powalonego drzewa zauważył coś, co przypominało ludzką stopę. Mężczyzna sięgnął po bosak i przyciągnął ją na brzeg. Okazała się to być ludzka noga.

O tym fakcie zostały powiadomione służby. Po przybyciu na miejsce, policjanci i strażacy zaczęli przeszukiwać rzekę. W czasie poszukiwań wyłowili z rzeki drugą nogę. Na miejscu pracował również prokurator i patomorfolog.

W sobotę do późnego wieczora szukano pozostałych części ciała. Nie udało się ich odnaleźć. W niedzielę poszukiwania wznowiono. Policja oraz prokuratura próbuje ustalić, kim jest zmarła osoba oraz kiedy jej zwłoki znalazły się w wodzie.

Jak ustalili dziennikarze Polsat News, szczątki mogą należeć do zaginionej cztery miesiące temu starszej kobiety. Zaginięcie około 80-letniej osoby zgłoszono pod koniec lutego.

Źródło: Polsat News

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.