Makabra w Lublinie. Kobieta wypadła z okna mieszkania na 6. piętrze

Karetka pogotowia ratunkowego na sygnałach
Karetka pogotowia ratunkowego na sygnałach | fot. Dominik Wąsik

Mimo starań lekarzy nie udało się uratować 63-letniej kobiety, która wypadła z okna mieszkania na 6. piętrze.

Kobieta wypadła z okna mieszkania

Do zdarzenia doszło we wtorek (04.06) około godz. 10:00 przy ul. Harnasie na lubelskim Czechowie. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o kobiecie, która wypadła z okna mieszkania. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego i policja.

Kobieta z poważnymi obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala. Niestety mimo starań lekarzy życia 63-letniej kobiety nie udało się uratować. Policjanci ustalili, że kobieta wypadła z okna mieszkania zlokalizowanego na 6. piętrze bloku.

Jak nas poinformował nadkom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, wstępnie wykluczono, by do tego mogły przyczynić się osoby trzecie. Ciało 63-latki zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok.

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Mierzysz się z depresją lub ktoś potrzebuje pomocy? Zadzwoń

Policjanci przypominają, aby nie być obojętnym i reagować w przypadku osób, które chcą lub planują popełnić samobójstwo. Czasami zwykła rozmowa, wysłuchanie, poczucie obecności bliskiej osoby może go odwieźć od myśli samobójczych.

Jeśli dzieje się coś złego i wiesz, że życie i zdrowie osoby jest zagrożone, zadzwoń pod numer alarmowy 112 i postaraj się przekazać służbom lokalizację miejsca, w którym znajduje się ktoś potrzebujący pomocy. Pamiętaj, w takich sytuacjach ogromne znaczenie ma czas.

Natomiast jeśli przeżywasz trudności i myślisz o odebraniu sobie życia lub chcesz pomóc osobie zagrożonej samobójstwem, pamiętaj, że możesz skorzystać z bezpłatnych numerów pomocowych:

  • 800 70 2222 (całodobowy) – Centrum Wsparcia dla osób dorosłych w kryzysie psychicznym
  • 800 12 12 12 (całodobowy) – Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka
  • 116 111 (całodobowy) – Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży
  • 116 123 (całodobowy) – Telefon wsparcia emocjonalnego dla dorosłych
  • 112 – Numer alarmowy w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.