Majówkowa akcja szczepień przedłużona w Lublinie. Zostało ok. 1600 szczepionek

Mobilny punkt szczepień na Placu Zamkowym w Lublinie
Mobilny punkt szczepień na Placu Zamkowym w Lublinie | fot. Katarzyna Link, LUW

Szczepienia w mobilnym punkcie na Placu Zamkowym, przygotowanym w ramach akcji „Zaszczep się w majówkę” będą kontynuowane do środy – poinformował Lubelski Urząd Wojewódzki. Pacjenci otrzymują tu jednodawkową szczepionkę Johnson&Johnson.

Szczepienia na Placu Zamkowym w Lublinie

„Ze względu na duże zainteresowanie, szczepienia będą kontynuowane w dniach 4-5 maja, w godzinach 9.00-18.00” – poinformował Lubelski Urząd Wojewódzki.

Duże zainteresowanie

Od soboty do poniedziałku medycy zaszczepili w mobilnym punkcie szczepień na Placu Zamkowym w Lublinie 1 910 osób w ramach akcji „Zaszczep się w majówkę”.

Chętnych do przyjęcia szczepionki nie zniechęciły niesprzyjające warunki atmosferyczne. Codziennie przed punktem szczepiennym ustawiały się długie kolejki, na kilka godzin przed godziną rozpoczęcia szczepień.

We wtorek i środę medycy planują zaszczepić ok. 1 600 osób preparatem firmy Johnson&Johnson. Łącznie w ramach majówkowej akcji szczepień w Lublinie przygotowano 3,5 tys. szczepionek.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.