Majdan Górny: Honda wjechała wprost przed jadącą karetkę na sygnale

68 114879

Do zdarzenia drogowego z udziałem karetki pogotowia doszło we wtorek w Majdanie Górnym. Karetka jechała na sygnale, ale kierowca hondy nie ustąpił jej pierwszeństwa.

 

Jak wynika z relacji kierującego karetką pogotowia, zauważył on nadjeżdżający pojazd, który zwalniał tak jakby chciał mu ustąpić pierwszeństwa, następnie wykonał manewr skrętu w lewo bezpośrednio pod karetkę.

 

W karetce podróżowało trzech ratowników medycznych i 92-letnia kobieta wraz z członkiem rodziny. Na miejsce została wezwana druga karetka, która zabrała pacjentkę do szpitala.

 

Hondą poruszał się 22-latek. Policjanci zatrzymali mu prawo jady, ponieważ stworzył zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Kierowcy byli trzeźwi.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.