Luzowanie obostrzeń na wakacje. Konferencja prasowa rządu 10 czerwca

Premier Mateusz Morawiecki
Premier Mateusz Morawiecki | fot. Krystian Maj, KPRM

W czwartek o godz. 15:30 odbędzie się konferencja prasowa rządu w sprawie obostrzeń na wakacje. Wezmą w niej udział premier Mateusz Morawiecki i minister zdrowia Adam Niedzielski.

AKTUALIZACJA:
► Otwarte kluby, zmiana limitów osób w kościołach, hotelach i restauracjach

Konferencja prasowa rządu 10 czerwca

„O godz. 15:30 odbędzie się konferencja premiera Mateusza Morawieckiego oraz ministra zdrowia Adama Niedzielskiego dotycząca aktualizacji zasad bezpieczeństwa epidemicznego” – poinformował w czwartek 10 czerwca rzecznik rządu Piotr Müller.

Minister Niedzielski będąc gościem w radio RMF FM poinformował, że będzie rekomendował, by obowiązek noszenia maseczek w pomieszczeniach zamkniętych obowiązywał do końca wakacji. Dokładne szczegóły dotyczące luzowania obostrzeń poznamy na konferencji premiera.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.