Luzowanie obostrzeń na wakacje. Konferencja prasowa rządu 10 czerwca

Premier Mateusz Morawiecki
Premier Mateusz Morawiecki | fot. Krystian Maj, KPRM

W czwartek o godz. 15:30 odbędzie się konferencja prasowa rządu w sprawie obostrzeń na wakacje. Wezmą w niej udział premier Mateusz Morawiecki i minister zdrowia Adam Niedzielski.

AKTUALIZACJA:
► Otwarte kluby, zmiana limitów osób w kościołach, hotelach i restauracjach

Konferencja prasowa rządu 10 czerwca

„O godz. 15:30 odbędzie się konferencja premiera Mateusza Morawieckiego oraz ministra zdrowia Adama Niedzielskiego dotycząca aktualizacji zasad bezpieczeństwa epidemicznego” – poinformował w czwartek 10 czerwca rzecznik rządu Piotr Müller.

Minister Niedzielski będąc gościem w radio RMF FM poinformował, że będzie rekomendował, by obowiązek noszenia maseczek w pomieszczeniach zamkniętych obowiązywał do końca wakacji. Dokładne szczegóły dotyczące luzowania obostrzeń poznamy na konferencji premiera.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.