Luzowanie obostrzeń. Konferencja rządu 2 czerwca. Jakie czekają nas zmiany?

Minister zdrowia Adam Niedzielski
Minister zdrowia Adam Niedzielski

Na środę 2 czerwca planowana jest konferencja prasowa rządu. Na konferencji mają zostać ogłoszone informacje dotyczące luzowania i znoszenia obostrzeń.

Konferencja rządu 2 czerwca

Minister zdrowia Adam Niedzielski pytany we wtorek o plany luzowania obostrzeń, w tym dotyczących zgromadzeń i protestów spontanicznych, poinformował, że podczas środowej konferencji prasowej zostaną przedstawione „dalsze kroki luzujące”.

Według Niedzielskiego będą to „kosmetyczne” zmiany. Szczegółowe plany luzowania obostrzeń obejmujące wakacje mają zostać przedstawione na konferencji w najbliższy poniedziałek, 7 czerwca. Obecne przepisy obowiązują do 5 czerwca.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że na dzisiejszej konferencji prasowej rząd poinformuje o zwiększeniu limitu gości na weselach oraz otwarciu klubów, dyskotek oraz sal zabaw.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.