Łuków: Zaginęła 88-letnia Genowefa Michalak

Łuków: Zaginęła 88-letnia Genowefa Michalak - Spotted Lublin - najnowsze wiadomości z Lublina

Kobieta w poniedziałek 12 września po godzinie 18.00 wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powróciła do domu, nie nawiązała też kontaktu z najbliższymi.

Genowefa Michalak ma 88 lat i mieszka w Jeleńcu gm. Stanin. W poniedziałek 12 września, po godzinie 18.00 wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania. Nie nawiązała też kontaktu z najbliższymi.

Rysopis zaginionej: wzrost 165cm, waga około 50 kg, szczupłej budowy ciała, włosy siwe, proste, mogą być upięte w kucyk.

Ubiór: W chwili zaginięcia ubrana była w bordową sukienkę z długim rękawem, na nogach miała nałożone jasne klapki. Na szyi może mieć założony różaniec, wykonany z drewnianych bordowych koralików.

Wszystkie osoby, które widziały zaginioną lub znają miejsce jej pobytu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Łukowie (tel. 25 797 62 10) lub z najbliższą jednostką Policji – tel. 997.

(fot. policja)

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.