Lublinalia 2023. Video, Michał Szczygieł i Margaret dołączają do line-upu imprezy. Kto wystąpi?

Organizatorzy Lublinaliów 2023 ogłosili kolejnych artystów
Organizatorzy Lublinaliów 2023 ogłosili kolejnych artystów | fot. Dominik Wąsik

Przed nami pierwsza edycja Lublinaliów. Odbędzie się ona w dniach 18-21 maja na terenach zielonych Browaru Perła. Na scenie zobaczymy kilkunastu polskich artystów. Kolejni zostali właśnie potwierdzeni przez organizatorów. Zagrają m.in. Video, Michał Szczygieł i Margaret.

Lublinalia 2023. Nowi artyści zostali potwierdzeni

Nie da się ukryć, że Lublinalia zbliżają się wielkimi krokami. Będzie to pierwsza edycja imprezy, w której organizację są zaangażowane samorządy studenckie Uniwersytetu Marii-Curie Skłodowskiej, Uniwersytetu Medycznego, Uniwersytetu Przyrodniczego i Politechniki Lubelskiej.

Impreza potrwa aż cztery dni – od 18 do 21 maja na terenach zielonych Browaru Perła przy ul. Bernardyńskiej w Lublinie. Organizatorzy systematycznie ogłaszają kolejnych wykonawców, którzy zagrają w ramach święta studentów.

Na scenie wystąpi łącznie kilkunastu artystów reprezentujących szereg gatunków muzycznych. Wśród pierwszych ujawnionych artystów są: The Dumplings, Baranovski, Wieniawa, Young Igi i Zalia. Kolejni ogłoszeni to: Video, Michał Szczygieł i Margaret.

Organizatorzy Lublinaliów w najbliższych dniach ogłoszą kolejną gwiazdę. Na ten moment nie zdradzają jeszcze kto to, lecz dali małą wskazówkę. Wiecie o kim mowa?

„Niebawem do obsady dołączy polski zespół, przy którego muzyce bawiło się już nie jedno pokolenie, a którego występy były niegdyś przez lata nieodłączną częścią imprez studenckich w Lublinie” – mówią organizatorzy Lublinaliów 2023.

Plan koncertów na Lublinalia 2023

  • 18 maja – koncerty SPAM, Video
  • 19 maja – The Dumplings, Baranovski, Margaret
  • 20 maja – Young Igi,
  • 21 maja – Wieniawa, Zalia, Michał Szczygieł

To jednak nie wszyscy artyści, którzy zagrają w Lublinie. Kolejnych poznamy już niebawem.

Lublinalia zamykają Bernardyńską dla ruchu

Wzorem lat ubiegłych, kiedy na terenach zielonych Browaru Perła przy ul. Bernardyńskiej były organizowane Kozienalia, tak i teraz w czasie trwania koncertów ul. Bernardyńska zostanie zamknięta dla ruchu i udostępniona pieszym.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.