Lublinalia 2023. Tak się bawiliście pierwszego dnia imprezy

Publiczność na scenie z zespołem Video na Lublinaliach
Publiczność na scenie z zespołem Video na Lublinaliach | fot. Jakub Pecio

Pierwszy dzień koncertowy podczas tegorocznych Lublinaliów już za nami. W czwartek, 18 maja na scenie wystąpili Snail’s Club, Hodak i Video. Studenci (i nie tylko) nie zawiedli i mimo niesprzyjających warunków pogodowych tłumnie pojawili się na terenach zielonych Browaru Perła Lublin.

Pierwszy dzień Lublinaliów za nami

Ten dzień z pewnością zapamiętamy na długo. Mimo niesprzyjających warunków z pewnością fanów i scenę rozgrzały występy artystów, którzy zawitali do Lublina. W czwartek, 18 maja na terenach zielonych Browaru Perła wystąpili Snail’s Club, Hodak i Video. Sprawdźcie, jak wyglądał pierwszy dzień koncertowy Lubelskich Dni Kultury Studenckiej – Lublinalia 2023.

Zdjęcia | Jakub Pecio

Koncert zespołu Video na Lublinaliach
Koncert zespołu Video na Lublinaliach
Koncert zespołu Video na Lublinaliach
Koncert zespołu Video na Lublinaliach
Koncert zespołu Video na Lublinaliach
Koncert zespołu Video na Lublinaliach

Lublinalia 2023. Kto wystąpi w piątek, 19 maja?

Lublinalia oczywiście nie kończą się na czwartku! W piątek, 19 maja na scenie zlokalizowanej na terenie Browaru Perła przy ul. Bernardyńskiej 5 zagrają Baranovski, Margaret, The Dumplings i bracia Kacperczyk.

Szczegóły: Lublinalia 2023 – harmonogram. Mrozu, Kacperczyk, White 2115, Kult. Rozpiska godzinowa

Organizatorzy wydarzenia apelują do uczestników o przechodzenie na dalszą część terenu imprezy, gdzie jest dużo przestrzeni, zamiast gromadzić się zaraz przy wejściu na teren.

Przypominamy, że na terenie Lublinaliów są przygotowane udogodnienia dla osób niepełnosprawnych m.in. specjalny podest z prowadzącym do niego trapem.

Redakcja Spotted Lublin jest patronem tegorocznych Lublinaliów.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Dno żal na to iść jakaś beznadzieja co to za zespoły z łapanki z przystanku chyba