Lublin: Znalazła pieniądze porozrzucane na chodniku. Poszukiwany właściciel gotówki

Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Policjanci szukają właściciela pieniędzy, które znalazła kobieta na jednej z ulic na lubelskim Czechowie. Pieniądze musiały komuś wypaść, bo były porozrzucane po chodniku.

Do tego zdarzenia doszło 9 sierpnia. Na V komisariat policji zgłosiła się mieszkanka Lublina, która miała przy sobie sporą ilość pieniędzy, które znalazła na jednej z ulic na lubelskim Czechowie.

Banknoty porozrzucane były na chodniku. Wszystko wskazywało na to, że komuś wypadły. Jednak w pobliżu tego miejsca nie było żadnych osób. Kobieta pozbierała banknoty i bez wahania postanowiła je oddać na policję.

Do dzisiejszego dnia właściciel zagubionych pieniędzy nie zgłosił się na policję. W tej chwili gotówka czeka na właściciela na Komisariacie V Policji w Lublinie przy ul. Koncertowej 4a, tel. (81) 535 47 00.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.