LUBLIN: Zwłoki mężczyzny w zaroślach. Trwa ustalanie przyczyn śmierci

Zwłoki w zaroślach przy rzece Czerniejówka | fot. nadesłane

W niedzielę w zaroślach niedaleko al. Unii Lubelskiej przypadkowa osoba zauważyła leżącego mężczyznę, który nie dawał oznak życia. Na miejscu pracował prokurator.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godz. 14 w pobliżu galerii handlowej Tarasy Zamkowe i ogródków działkowych przy al. Unii Lubelskiej w Lublinie.

Przypadkowa osoba natknęła się na mężczyznę, który leżał w zaroślach na wale rzeki Czerniejówka. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego i policja.

– Na miejscu okazało się, że mężczyzna już nie żył. Jest to 40-latek bez stałego zameldowania. Na miejscu prowadziliśmy czynności pod nadzorem prokuratora. Wstępnie wykluczono, że do śmierci mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie – informuje Anna Kamola z lubelskiej policji.

Trwa ustalanie dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

Zwłoki w zaroślach przy rzece Czerniejówka | fot. nadesłane
Zwłoki w zaroślach przy rzece Czerniejówka | fot. nadesłane


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.