Lublin: Zrywali kobietom z szyi złote łańcuszki. Policjanci zatrzymali sprawców

złodziej łańcuszek
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Policjanci z Lublina zatrzymali dwóch seryjnych złodziei damskiej biżuterii. Młodzi mężczyźni zrywali kobietom złote łańcuszki z szyi.

W czwartek policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu z KMP w Lublinie wspólnie z kryminalnymi z II komisariatu ustalili i zatrzymali 18-letniego mieszkańca Lublina.

Młody mężczyzna na początku września na ul. Szkolnej i Sierocej w Lublinie zerwał z szyi trzech kobiet złote łańcuszki o wartości blisko 3 tys. zł. Podczas kradzieży na ul. Sierocej pomagał mu 19-letni kompan. Młodzi mieszkańcy Lublina trafili do policyjnego aresztu.

W piątek obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty. Teraz o ich dalszym losie zadecyduje sąd. Policjanci na poczet przyszłych kar zabezpieczyli od nich pieniądze w kwocie po 500 zł. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.