Lublin. Zostawił otwarty samochód, złodziej ukradł plecak z pieniędzmi

350 176161
Policjanci poszukują mężczyzny ze zdjęcia w sprawie kradzieży plecaka | fot. KMP Lublin

Policjanci z Lublina poszukują sprawcy kradzieży plecaka z pieniędzmi oraz dokumentami. Wizerunek mężczyzny nagrały kamery monitoringu.

Do kradzieży doszło na parkingu u zbiegu ulic Skłodowskiej i Grottgera w Lublinie. Jak wynika ze zgromadzonych w sprawie materiałów nieznany mężczyzna wykorzystał nieuwagę kierowcy samochodu dostawczego, który pozostawił otwarty pojazd.

„Mężczyzna z wnętrza skradł plecak z zawartością dokumentów, kluczy oraz pieniędzy. Po kradzieży sprawca zbiegł. Jego wizerunek nagrały kamery monitoringu” – mówi kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy KMP w Lublinie.

Jeżeli ktoś rozpoznaje sprawcę proszony jest o kontakt z IV Policji w Lublinie przy ulicy Zana 45 pod numerem telefonu 47 811 48 00 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem 112.

350 176162
Policjanci poszukują mężczyzny ze zdjęcia w sprawie kradzieży plecaka | fot. KMP Lublin

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.