Lublin znów pod wodą po burzy. Zalane ulice, piwnice oraz samochody. Wasze zdjęcia i nagrania

Zalana ulica Wojciechowska po burzy, która przeszła przez Lublin
Zalana ulica Wojciechowska po burzy, która przeszła przez Lublin | fot. czytelniczka Wiktoria

Gwałtowne burze przeszły w środę przez województwo lubelskie. W Lublinie woda zalała ulice, piwnice oraz samochody. Strażacy mieli pełne ręce roboty. Zobacz zdjęcia i nagrania nadesłane przez naszych czytelników.

W środę, 26 sierpnia przez województwo lubelskie przeszły gwałtowne burze. Intensywne opady deszczu w Lublinie spowodowały, że zalane zostały ulice, piwnice, garaże podziemne oraz samochody.

Strażacy w związku z usuwaniem skutków burz w naszym regionie interweniowali ponad 140 razy (stan na godz. 21:00). Głównie były to wyjazdy do połamanych drzew i gałęzi, uszkodzonych linii energetycznych oraz pompowań wody z zalanych budynków.

Naszym Czytelnikom dziękujemy za informacje i nadesłane zdjęcia i nagrania! Czekamy na wasze sygnały. Piszcie na maila [email protected]

Nagrania i zdjęcia nadesłane przez naszych czytelników

118404245 777172859760338 3318659991573731234 n
Zalana ulica Wojciechowska | fot. czytelniczka Wiktoria
Zalana jezdnia pod wiaduktem kolejowym na ulicy Mełgiewskiej | fot. czytelniczka Ewa

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.