Lublin. Znaleziono zwłoki kobiety ubranej tylko w koszulę i szlafrok

policja radiowóz
Zdjęcie ilustracyjne | fot. POLICJA

Policjanci próbują ustalić tożsamość kobiety, którą w piątkowy poranek znaleziono przy jednej z posesji w Majdanie Mętowskim. Na chwilę obecną nie udało ustalić się jej danych personalnych.

 

W piątkowy poranek 10 lutego przed godziną 8 policjanci zostali poinformowaniu o znalezieniu zwłok kobiety przy jednej z posesji w Majdanie Mętowskim. Ciało zauważyli kierowcy, którzy przejeżdżali drogą przez tą miejscowość.

 

Okazało się, że jest to ciało kobiety w wieku około 60 lat. Ubrana była w koszulę nocną i fioletowy szlafrok. Ma około 160 cm. wzrostu, szczupłą budowę ciała. Kobieta najprawdopodobniej uległa wychłodzeniu. Ciało zostało zabezpieczone celem wykonania sekcji zwłok, która wykaże przyczynę śmierci.

 

Policjanci próbowali zidentyfikować ciało, lecz nikt z mieszkańców nie rozpoznał kobiety. Sprawdzono też szpitale oraz noclegownie, jednak na chwilę obecną nie udało ustalić się danych personalnych kobiety.

 

Policja prosi osoby, które mają wiedzę na temat okoliczności albo znają samotnie mieszkające lub bezdomne kobiety w tym wieku o kontakt z oficerem dyżurnym Komisariatu III Policji tel. (81) 535-58-00.

 

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.