Lublin. Znalazła żywe robaki w płatkach owsianych kupionych w Biedronce

robaki w płatkach owsianych biedronka
Żywe robaki w płatkach owsianych kupionych w Biedronce | fot. czytelniczka Ania

Biedronka pomimo kontroli jakości produktów musi mierzyć się z dość przykrą sytuacją. Pewna klientka kupiła popularny produkt i przecierała oczy ze zdziwienia, gdy zobaczyła w nim żywe robaki.

Nasza Czytelniczka przesłała do naszej redakcji nagrania, które potwierdzają, że w środku zakupionego w Biedronce produktu znajdowały się żywe robaki. Pani Ania kupiła płatki owsiane z owocami leśnymi marki Halina w sklepie sieci Biedronka przy ul. Choiny 1 w Lublinie.

Pani Ania zupełnie nie spodziewała się tego, co odkryje w ulubionym produkcie. Już chwilę po otwarciu opakowania zauważyła sporą ilość robaków. Nie chciała ryzykować i wyrzucił do toalety całą zawartość opakowania płatków owsianych.

„Po raz kolejny w Biedronce żywność z robalami. Śmierdziało od tych płatków” – komentuje.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.