Lublin: Zdewastował wiatę przystankową. Wandala ujęli strażnicy miejscy

przystanek mpk ztm wiata
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Lubelscy strażnicy miejscy ujęli mężczyznę, który w nocy z soboty na niedzielę zdewastował jeden z przystanków komunikacji miejskiej w centrum Lublina.

W niedzielę około godz. 2.45 w nocy pracownik Centrum Zarządzania Kryzysowego z monitoringu miejskiego zauważył mężczyznę, który rozbił umieszczoną na przystanku komunikacji miejskiej przy ul. Okopowej witrynę z rozkładem jazdy.

Pracownik zawiadomił patrol straży miejskiej, opisując ubiór i charakterystyczne cechy wyglądu mężczyzny. Po krótkim pościgu mężczyzna został ujęty przez strażników miejskich przy ul. Karłowicza. Wandal został przekazany policjantom. Mężczyzna był pod widocznym wpływem alkoholu.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.