Lublin: Zatrzymali auto do kontroli. Przewoził w samochodzie marihuanę i amfetaminę

68 122258
Marihuana | fot. KMP w Lublinie

Policjanci z Lublina zatrzymali do kontroli drogowej auto, za którego kierownicą siedział 36-letni mieszkaniec naszego miasta. Podczas przeszukania w aucie znaleźli marihuanę i amfetaminę.

Podczas minionego weekendu na ul. Nadbystrzyckiej policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Lublinie zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Nissan, za którego kierownicą siedział 36-letni mieszkaniec Lublina.

W trakcie czynności w aucie mundurowi ujawnili znaczne ilości narkotyków. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 400 działek dilerskich marihuany i ponad 300 porcji dilerskich amfetaminy.

W Wigilię 36-latek został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. Prokuratur zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji.

Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Na poczet przyszłej kary policjanci zabezpieczyli od mieszkańca Lublina mienie w kwocie ponad 13 tys. zł.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.