LUBLIN: Zataczając się, pchała wózek z dzieckiem. Miała ponad 2 promile

Zdjęcie ilustracyjne | fotolia

Policjanci z Lublina zatrzymali pijaną matkę, która pchała wózek po ulicy. Kobieta była tak pijana, że ledwo utrzymywała się na nogach. W środku było 1,5-roczne dziecko.

W poniedziałek po godz. 17.30 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Lublinie otrzymał zgłoszenie, że na ul. Narutowicza kobieta prowadzi wózek z dzieckiem i przewraca się. Zgłoszenie pochodziło od przechodniów, którzy zaniepokoili się widokiem słaniającej się matki.

Po dotarciu na miejsce funkcjonariusze zastali 30-letnią kobietę „opiekującą się” 1,5 roczną córką. Jak się okazało matka miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Kobieta była tak upojona alkoholem, że przewracała się i z trudem prowadziła wózek.

Na miejsce przyjechała karetka pogotowia, która zabrała dziecko do szpitala na badania. Matka została zatrzymana w policyjnym areszcie. Dodatkowo, jak się okazało, kobieta była osobą poszukiwaną celem odbycia kary pozbawienia wolności.

Teraz kobiecie grozi o pięciu lat pozbawienia wolności.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.