Lublin: Zapłacili za zakupy nie swoją kartą. Kto ich rozpoznaje?

68 116428 g

Policjanci z Lublina poszukują mężczyzn, którzy na jednej ze stacji benzynowej metodą zbliżeniową dokonali płatności nie swoją kartą. Rozpoznajesz ich?

 

– Nasze apele o pomoc w ustaleniu sprawców przestępstw bardzo często przynoszą pozytywny efekt. Niejednokrotnie takie społeczne napiętnowanie sprawców powoduje, że sami zgłaszają się na policję – wyjaśnia st. sierż. Kamil Karbowniczek z lubelskiej policji.

 

Tym razem policjanci poszukują mężczyzn, którzy na jednej ze stacji paliw przy ul. Diamentowej w Lublinie za zakupy zapłacili nie swoją kartą. Płatności dokonali metodą zbliżeniową. Jak ustalili policjanci sprawcy przywłaszczyli kartę należącą do mieszkańca Lublina.

 

Osoby, które rozpoznają sprawców proszone są o kontakt z dyżurnym III Komisariatu Policji w Lublinie przy ul. Kunickiego lub telefonicznie pod nr tel. (81) 535-58-00 lub 997. Policjanci zapewniają anonimowość.

 

Wideo

Link do wideo – klik

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.