Lublin: Zapłaciła za zakupy nie swoją kartą. Rozpoznajesz ją? [ZDJĘCIA]

68 1369531
Zapłaciła za zakupy nie swoją kartą | fot. KMP Lublin

Policjanci z Lublina poszukują kobiety, która w dwóch sklepach metodą zbliżeniową dokonała płatności nie swoją kartą. Wizerunek kobiety zarejestrowały sklepowe kamery.

Do zdarzenia doszło 10 sierpnia w dwóch sklepach znajdujących się przy ul. Okrzei w Lublinie. Policjanci zabezpieczyli monitoringi ze sklepowych kamer, na których widać kobietę płacącą za zakupy nie swoją kartą, która wcześniej została skradziona. Płatności dokonano metodą zbliżeniową.

Policjanci poszukują kobiety ze zdjęć. Osoby, które rozpoznają kobietę proszone są, aby skontaktowały się z dyżurnym VI Komisariatu Policji w Lublinie przy ul. Gospodarczej 2 lub telefonicznie pod nr tel. (81) 535-46-61. Policjanci zapewniają anonimowość.

//Aktualizacja

Po publikowaniu wizerunku kobiety w lokalnych mediach, 29-letnia mieszkanka Lublina sama zgłosiła się na policję.

68 1369521
Zapłaciła za zakupy nie swoją kartą | fot. KMP Lublin

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.