Zaparkowane auto blokuje wjazd na przystanek. Autobus częściowo zablokował ul. Chodźki

Autobus przegubowy blokuje częściowo blokuje ul. Chodźki
Autobus przegubowy blokuje częściowo blokuje ul. Chodźki | fot. czytelnik Piotr

Kierowca samochodu marki Opel zaparkował na wjeździe na przystanek Chodźki – szpital 04, co uniemożliwia wjazd autobusowi. Na miejscu jest już Straż Miejska, wezwano lawetę.

Zaparkował na wjeździe na przystanek

Na spore utrudnienia trafią kierowcy jadący ul. Chodźki w Lublinie. Tam w rejonie budynku Centrum Symulacji Medycznej Uniwersytetu Medycznego autobus przegubowy linii nr 40 częściowo blokuje przejazd ulicą w kierunku centrum.

Wszystko przez kierowcę samochodu marki Opel, który zaparkował samochód na wjeździe na przystanek Chodźki – szpital 04, uniemożliwiając autobusowi przejazd.

Z relacji czytelnika Piotra wynika, że na miejscu jest już Straż Miejska. Na miejsce wezwano również lawetę, która ma odholować blokujący przejazd samochód.

Opel blokuje wjazd na przystanek autobusowy
Opel blokuje wjazd na przystanek autobusowy | fot. czytelnik Piotr

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.