Lublin: Zamkną jezdnię pod wiaduktem na ul. Droga Męczenników Majdanka

Wiadukt kolejowy na ul. Droga Męczenników Majdanka | fot. Dominik Wąsik

Trwają intensywne prace przy remoncie wiaduktu przy Drodze Męczenników Majdanka w Lublinie. Do kolejnego etapu prac konieczna jest zmiana organizacji ruchu w rejonie wiaduktu.

Wieczorem w niedzielę 22 marca zamknięte zostaną dwa pasy ruchu w kierunku ul. Fabrycznej. Ruch samochodów będzie odbywał się drugą częścią jezdni, a do dyspozycji kierowców będzie po jednym pasie w każdym kierunku.

Tymczasowe zmiany będą dotyczyć również pieszych – zamknięty zostanie chodnik od strony ul. Łęczyńskiej. Przejście będzie możliwe drugą stroną ulicy. Dotychczas z ruchu wyłączone były skrajne prawe pasy jezdni.

Prace na wiadukcie przy Drodze Męczenników Majdanka w Lublinie wykonywane są przy utrzymanym ruchu kolejowym w kierunku Chełma i Zamościa. Dzięki przebudowie obiektu, jego konstrukcja będzie bardziej wytrzymała i dostosowana do większej prędkości pociągów.

Obecny etap prac i związane z nim zmiany przewidziane są do końca kwietnia. Wszystkie prace przy wiadukcie mają być zakończone w IV kwartale 2020 roku.Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. intensywne prace,wy chyba nie widzieliscie takowych? ponad rok partactwa na 30 m wiadukcie,ludzie,wy powinniscie zasilic bezrobotnych,wszyscy