Lublin: Zamkną dla ruchu ul. Snopkowską

zapadnięte studzienki na al. Tysiąclecia Lublin
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Od czwartku drogowcy zamkną dla ruchu fragment ul. Snopkowskiej w Lublinie. Będzie to podyktowane pracami związanymi z budową kanalizacji deszczowej.

Zarząd Dróg i Mostów w Lublinie, informuje, że w w dniach od 15 marca do 30 kwietnia na ul. Snopkowskiej wykonywane będą prace związane z budową kanalizacji deszczowej.

W związku z tym zamknięty zostanie odcinek ul. Snopkowskiej od skrzyżowania z ul. Jana Długosza do wlotu ul. Ogródkowej. Dojazd do ul. Ćwiklińskiej będzie odbywał się od strony ul. Junoszy, natomiast wjazd na osiedle Snopkowska będzie odbywał się wjazdem od strony stadionu Lublinianka.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.