Lublin z główną wygraną w Ekstra Pensji. Szczęściarz przez 20 lat nie musi pracować

Wyniki LOTTO. Jakie liczby wylosowano?
Wyniki LOTTO. Jakie liczby wylosowano? | fot. Dominik Wąsik

W czwartek, 1 grudnia, padło kilka wygranych w grach LOTTO. W Lublinie ktoś trafił Ekstra Pensję, czyli 5000 zł wypłacanych każdego miesiąca przez następne 20 lat. Wiemy, która kolektura była tak szczęśliwa.

Szczęście uśmiechnęło się do mieszkańca Lublina

Wczorajsza Ekstra Pensja to już czwarta główna wygrana odnotowana w tej grze w Lublinie. Punkt LOTTO, w którym odnotowano tę główną wygraną, znajduje się przy ul. Turystycznej 45. Natomiast lokalny rekord wysokości wygranych w Lublinie wciąż należy do gry Lotto – w kwietniu 2020 roku padła w tym mieście wygrana w wysokości ponad 23,7 mln zł!

Posiadacz szczęśliwego kuponu będzie otrzymywać co miesiąc 5000 zł przez najbliższe 20 lat. A oto wyniki losowania Ekstra Pensji z 1 grudnia 2022 roku: 4, 5, 10, 27, 34 oraz 4.

Ekstra Pensja – jak grać?

W grze Ekstra Pensja należy wytypować 5 z 35 oraz 1 z 4 liczb. Główna wygrana to 5 tys. zł wypłacanych co miesiąc przez 20 lat. Ale zwiększając stawkę zawieranego zakładu, nawet dziesięciokrotnie, można wygrać do 50 tys. zł miesięcznie przez 20 lat.

Ponadto dopłacając złotówkę do zakładu, można zagrać o Ekstra Premię, czyli dodatkowe 100 tys. zł wypłacane od razu.

O Ekstra Pensję można zaś grać codziennie, ponieważ losowania odbywają się siedem dni w tygodniu.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.