Lublin Youth Festival 2023. Ralph Kaminski, Dawid Tyszkowski, bryska, Marie i BOVSKA

Lublin Youth Festival 2023 - Ralph Kaminski i Dawid Tyszkowski
Lublin Youth Festival 2023 - Ralph Kaminski i Dawid Tyszkowski | materiały prasowe

Już 22 i 23 czerwca w Muszli Koncertowej w Ogrodzie Saskim odbędzie się druga edycja Lublin Youth Festival 2023. Podczas dwóch dni festiwalu wystąpią: Ralph Kaminski, Dawid Tyszkowski, Bryska, Marie i Bovska.

Lublin Youth Festival 2023

Lublin Youth Festival to wydarzenie organizowane przez Dzielnicowy Dom Kultury Bronowice. Jego celem jest prezentacja najpopularniejszych polskich artystów współczesnej muzyki. Tegoroczne koncerty odbędą się 22 i 23 czerwca. Festiwal podzielono na część „męską” (Men’s World) i „damską” (Girl Power).

Pierwszego dnia w Muszli Koncertowej Ogrodu Saskiego odbędą się dwa koncerty. Jako pierwszy na scenie wystąpi najnowsze odkrycie FONOBO Label – Dawid Tyszowski. Po nim scenę przejmie nieszablonowy artysta – Ralph Kaminski, który zaprosi publiczność na „BAL U RAFAŁA”.

Drugiego dnia na scenie Muszli Koncertowej odbędą się trzy koncerty. Jako pierwsza wystąpi Marie i jej „sugar pop”. Po niej scenę przejmie wokalistka, która swoją twórczością mówi o odkrywaniu i afirmowaniu kobiecości – BOVSKA. Drugi dzień festiwalu zakończy bryska.

Bilety

Wstęp na festiwal jest biletowany. Bilety są już w sprzedaży, a ich cena waha się od 99 zł do 169 zł. Ceny biletów uzależnione są od dnia festiwalu, widoczności sceny i komfortu odbioru koncertów. Uczniowie i studenci mogą zakupić bilety z 10 proc. zniżką z ważną legitymacją.

Bilety można kupić na stronie DDK Bronowice – https://www.ddkbronowice.pl.

Harmonogram festiwalu

Harmonogram pierwszego dnia Lublin Youth Festival 2023 (22 czerwca):

 • 18:00 – otwarcie bramek
 • 19:00 – otwarcie festiwalu i koncert Dawida Tyszkowskiego
 • 19:50 – przerwa techniczna, zmiana scenografii
 • 20:10 – Bal u Rafała w wykonaniu Ralpha Kaminskiego & MBBITW

Harmonogram drugiego dnia Lublin Youth Festival 2023 (23 czerwca):

 • 17:00 – otwarcie bramek
 • 18:00 – koncert Marie
 • 19:10 – przerwa techniczna, zmiana scenografii
 • 19:35 – koncert Bovskiej
 • 20:45 – przerwa techniczna, zmiana scenografii
 • 21:10 – koncert Bryskiej

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
 1. Z całym szacunkiem ale ceny biletów w Muszli powalają…chciałam przyjść z dwiema córkami – bilety po 159 czy nawet 139 zł gdzie wszyscy wiemy jakie są warunki w muszli..przecież koncert będzie słyszalny w całym Saskim i okolicy. Bilety na Sanah na narodowym są po 169 zł (płyta). Spodziewałam sie cen rzędu 79 zł…. nie dziwię się, że sprzedaż idzie tak słabo.