Lublin: Wyszła ze szpitala i ślad po niej zaginął. Została znaleziona po kilku godzinach

karetka pogotowie autobus mpk ztm lublin
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Policjanci z Lublina prowadzili poszukiwania 76-latki. Kobieta w środę, wbrew zaleceniom lekarzy, opuściła szpital, gdzie była hospitalizowana. Odnalazła się po kilku godzinach.

Do zdarzenia doszło w środę wieczorem. Policjanci z Lublina zostali poinformowani przez jeden ze szpitali na terenie miasta o zaginięciu 76-letniej pacjentki, która jest osobą schorowaną, mającą problemy z pamięcią i orientacją w terenie. Starsza kobieta wbrew zaleceniom lekarzy, opuściła szpital i udała się w nieznanym kierunku.

„W związku z tymi informacjami na komisariacie IV ogłoszono alarm. W poszukiwania zaangażowano również policjantów z oddziału prewencji, sąsiednich komisariatów, przewodnika z psem służbowym oraz monitoring miejski” – informuje kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Informacja o zaginięciu została także przekazana do straży miejskiej, funkcjonariuszy SOK, korporacji taksówkowych oraz kierowców komunikacji miejskiej. Intensywne poszukiwania trwały kilka godzin. Zaangażowanie i determinacja przyniosły oczekiwane efekty około godziny 2. w nocy. Przemarznięta i zdezorientowana kobieta została odnaleziona przez policjantów z V na obrzeżach Lublina. Trafiła pod opiekę najbliższych.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.