Lublin. Wynieśli ze sklepu 27 opakowań kawy. Poszukuje ich policja

ziarna kawy
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Policjanci poszukują sprawców kradzieży 27 opakowań kawy, które skradziono z jednego ze sklepów na terenie Lublina. Policja publikuje wizerunek złodziei.

Do kradzieży doszło w jednym z marketów w dzielnicy Czuby w Lublinie. Z ustaleń policjantów wynika, że sprawcy weszli do sklepu, gdzie wykorzystując nieuwagę personelu skradli 27 opakowań kawy powodując straty w kwocie ponad 1000 złotych.

Wizerunek mężczyzn został zarejestrowany przez kamery monitoringu. Jeżeli ktoś ich rozpoznaje proszony jest o kontakt z VII komisariatem policji w Lublinie przy ul. Wyżynnej 18, tel. 811 47 49 20 lub z najbliższą jednostką policji pod nr 112.

kradzież kawy ze sklepu
Policja publikuje wizerunek złodziei kawy | fot. KMP Lublin

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Może czas psy publikować, ja jutro publikuje debilizm pierwszego komisariatu w Lublinie, gdy miałem połamane kolano byłem o kulach po ledwo ściągniętym gipsie i policjant mi orzedepna chore kolana, ja stylu z bulu go kopiąc ,broniąc się on mi zrobił zarzut czynnej napaści na funkcjonariusza. Zapłaciłem grzywnę chciałem wytoczyć sprawę ale nie ma darmowej pomocy prawnej od państwa przeciwko instytucji. . Chłopaki jak to przeczytacie ,Brońcie się. Nie mogą na c publikowac bez czyjejś zgody.