Lublin. Wymienią nawierzchnię na ul. Krężnickiej. Uwaga na utrudnienia!

Z początkiem maja na ul. Krężnickiej należy spodziewać się sporych utrudnień. Wiążę się to z remontem ulicy.

 

– Prace na ul. Krężnickiej rozpoczną się nie wcześniej niż 4 maja – informuje Karol Kieliszek z biura prasowego Ratusza.

 

Prace będą realizowane na 1,9-kilometrowym odcinku ul. Krężnickiej od skrzyżowania z ul. Żeglarską w kierunku Zemborzyc. Wykonawcą, który wygrał przetarg na to zadanie zostało Przedsiębiorstwo Robót Drogowych z Lubartowa, które swoje prace wyceniło na 1 165 597,40 zł.

 

Wykonawca w ramach zadania ułoży nową nawierzchnię, która obecnie jest w opłakanym stanie. Prace na tym odcinku mają zakończyć do końca maja.

 

Wykonanie nowej nawierzchni będzie wiązać się z zamknięciem tego odcinka dla ruchu. Kierowcy i komunikacja miejska będzie zmuszona pojechać objazdem przez Żeglarską, Osmolicką i Cienistą.

 

Zarząd Transportu Miejskiego poinformował w poniedziałek, że objazdy będą obowiązywać w trakcie dwóch weekendów: 6 i 7 maja oraz 13 i 14 maja.

 

Linia nr 8 w obu kierunkach przejazdu:
Zemborzyce Górne – Krężnicka – Zemborzyce – kościół – Krężnicka – Cienista- Osmolicka – Żeglarska – Janowska – …

 

Linia nr 25 w obu kierunkach przejazdu:
Zemborzyce – kościół – Krężnicka – Cienista – Osmolicka – Prawiedniki – Osmolicka – Żeglarska – Nałkowskich – …

 

Mapa objazdówWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.