Lublin: Wtargnął do kabiny kierowcy autobusu i zaczął kopać w komputer pokładowy

Wtargnął do kabiny kierowcy autobusu, zniszczył komputer pokładowy | fot. KMP Lublin

Policjanci poszukują sprawcy uszkodzenia ekranu komputera pokładowego w autobusie linii nr 40. Pasażer wtargnął do kabiny kierowcy autobusu i zaczął kopać w urządzenie.

Do tego zdarzenia doszło na początku kwietnia w autobusie linii 40. Nieznany sprawca, po tym, jak kierowca zatrzymał pojazd, wtargnął do kabiny kierowcy i kopiąc, dokonał uszkodzenia ekranu komputera pokładowego. Wartość strat została oszacowana na kwotę blisko 5000 złotych.

Wizerunek sprawcy nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś go rozpoznaje proszony jest o kontakt z III komisariatem policji w Lublinie przy ul. Kunickiego 42, tel. 47 811 58 00 lub z najbliższą jednostką policji pod nr 112.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.