Lublin. Wjechał w tył śmieciarki, przygniótł pracownika do pojazdu. Był pijany

śmieciarka śmieci wywóz odpady
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Policjanci zatrzymali 39-latka, który w czwartek prowadząc auto pod wpływem alkoholu uderzył w śmieciarkę, przygniatając pracownika do pojazdu. Pracownik doznał poważnych urazów.

Do zdarzenia doszło w czwartek po godz. 16 na ul. Wojciechowskiej w Lublinie. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący renault jadąc od ul. Bohaterów Monte Cassino w kierunku ulicy Gnieźnieńskiej przodem pojazdu najechał na pracownika firmy zajmującej się wywozem odpadów, przygniatając go do śmieciarki.

Sprawca wyszedł ze swojego auta, jednak po chwili wsiadł ponownie do samochodu i odjechał. Do poszkodowanego 60-letniego pracownika firmy komunalnej wezwano pomoc medyczną. Mężczyzna doznał poważnych urazów.

Powiadomieni o zdarzeniu policjanci ruszyli się pościg za sprawcą wypadku. Okazał się nim 39-letni mieszkaniec Lublina. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy. Badanie wykazało 2 promile alkoholu w organizmie. Został zatrzymany w policyjnym areszcie. Dzisiaj wykonywane będą z nim dalsze czynności procesowe.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.