Lublin. Wiemy kiedy otwarcie krytego lodowiska Icemania! Jest jedno ale…

icemania lublin koniec sezonu e1489088310722
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

W najbliższy weekend ruszy kryte lodowisko Icemania w Lublinie. Niestety ze względu na epidemię koronawirusa na razie będzie otwarte tylko dla klubów sportowych.

„W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną, rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19 oraz kolejnymi obostrzeniami wprowadzanymi przez rząd, zdecydowaliśmy o wprowadzeniu na lodowisku rozwiązania analogicznego innych obiektów sportowych: np. basenów czy siłowni” – wyjaśnia Miłosz Bednarczyk, rzecznik prasowy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Bystrzyca” w Lublinie.

Z krytego lodowiska od najbliższej niedzieli będą korzystały wyłącznie kluby hokejowe i prowadzące zajęcia z łyżwiarstwa figurowego. Zarządca obiektu informuje, że będzie stale monitorował bieżącą sytuację.

„Mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości uda się otworzyć lodowisko również dla klientów indywidualnych” – powiedział Miłosz Bednarczyk.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.