Lublin. Weź udział w castingu do nowo powstającego cyklu programów „LINK”

Materiały prasowe

Seria LINK składać się będzie z 4 programów: dwóch o charakterze publicystycznym („Kompromis” i „Platforma”) oraz dwóch o charakterze rozrywkowo – społecznym („Stereotyp” i „Randki”).

Festival Group to firma, zajmująca się produkcją telewizyjną i eventową dla ogólnopolskich stacji telewizyjnych, największych korporacji w kraju czy instytucji publicznych. Dziś na potrzeby realizacji programów telewizyjnych o tematyce społeczno-publicystycznej realizowanych w Lublinie, poszukiwani są ich uczestnicy do projektu LINK.

Casting do nowego programu w Lublinie

„Na potrzeby realizacji programów serii LINK poszukujemy kandydatek i kandydatów na uczestników, którzy swobodnie wyrażają swoje myśli oraz chcą poznać zdanie i poglądy innych, a przede wszystkim zabrać głos w dyskusji i dobrze się bawić” – zachęcają organizatorzy castingu.

Jeżeli jesteś otwarty, komunikatywny, masz szerokie zainteresowania i z łatwością wyrażasz swoje poglądy to szukają właśnie Ciebie! Aby to zrobić należy przyjść na casting, który odbędzie się już w najbliższy wtorek, 15 września 2020 roku w studio przy ul. Diamentowej 23 w Lublinie. Casting odbędzie się od godz. 10:00 do godz. 22:00.

W castingu udział mogą wziąć osoby, które ukończyły 16. rok życia (niepełnoletni będą musieli dostarczyć zgodę podpisaną przez prawnego opiekuna). Więcej szczegółów dotyczących formatu LINK znajdą Państwo na stronie internetowej www.linkshow.pl.

Zdjęcia z otwartego castingu | materiały nadesłane
Zdjęcia z otwartego castingu | materiały nadesłane
Zdjęcia z otwartego castingu | materiały nadesłane

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.