Lublin – Warszawa już w 50 minut

Od 26 października Eurolot wspólnie z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT uruchamiają codziennie połączenia do Warszawy, gdzie wygodnie można przesiąść się na ponad 20 europejskich połączeń LOTu.

Koniec z męczącymi dojazdami na poranne połączenia LOTu z Lotniska Chopina. Od 26 października linie Eurolotu połączą Lublin z Warszawą. Wygodnie dotrzecie na ponad 20 porannych rejsów LOTu. Wieczorny powrót skomunikowany jest również z połączeniami z ponad 20 miast w Polsce i Europie. Wkrótce zostanie zaprezentowana specjalna oferta dla pasażerów korzystających z tego połączenia.

Eurolot będzie operował ze stolicy do portu w Lublinie z częstotliwością 6 razy w tygodniu. Przewidywany czas lotu to 50 minut. To propozycja skierowana przede wszystkim do pasażerów tranzytowych, którzy szybko i wygodnie dotrą Eurolotem ze stolicy województwa lubelskiego do warszawskiego portu przesiadkowego, skąd będą mogli kontynuować podróż w świat.

Ceny biletów zaczynają się już od 99 zł za przelot w jedna stronę. Wyloty z Lublina od poniedziałku do soboty o 6:00, przylot do Warszawy 6:45. Wyloty z Warszawy od poniedziałku do piątku i w niedziele o 22:45, przylot do Lublina 23:30.

fot. airport.lublin.pl

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.