Lublin: W środę przed ratuszem pikieta pracowników żłobków

Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

W środę przed ratuszem pracownicy miejskich żłobków będą protestować ws. odwołania pani dyrektor, poprawy warunków dzieci oraz warunków pracowniczych.

W środę (17 października) o godz. 17.30 przed Ratuszem odbędzie się pikieta związkowców, pracowników i rodziców dzieci z Miejskiego Zespołu Żłobków w Lublinie.

– Protestujący domagają się odwołania Pani Dyrektor, poprawy warunków, w których dzieci przebywają w placówce, m.in. zmniejszenia grup – obecnie ok. 40 dzieci w grupie – oraz poprawy warunków pracowniczych. Wychowawcy chcą się zajmować dziećmi, a nie papierologią – mówi Bożena Berdzik, przedwodnicząca NSZZ „S” przy Miejskim Zespole Żłobków w Lublinie.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.