W sobotę bieg City Trail nad Zalewem Zemborzyckim

CITY TRAIL Lublin 4
Bieg City Trail nad Zalewem Zemborzyckim | fot. Piotr Dymus

W sobotę nad Zalewem Zemborzyckim zostanie rozegrana kolejna edycja biegów przełajowych City Trail. Tradycyjnie uczestnicy pokonają trasę o długości 5 km.

Sobotnie zawody z cyklu City Trail w Lublinie będą trzecim z sześciu zaplanowanych w tej edycji imprezy biegów. Internetowa rejestracja na bieg zakończy się dziś (5 grudnia), ale wszyscy chętni, aby wziąć udział w wydarzeniu mogą zapisać się także w dniu imprezy w biurze zawodów.

W dwóch dotychczas rozegranych biegach zwyciężali Artur Kern i Sebastian Smoliński. Wśród pań po jednej wygranej na koncie mają Paulina Pawłowska i Joanna Wasilewska.

W ramach każdego biegu startują także dzieci i młodzież. Zasady rozgrywania cyklu City Trail Junior są podobne, jak w biegu głównym – medale i nagrody otrzymują najwytrwalsi, którzy wystartują co najmniej cztery razy.

Cykl City Trail ma charakter ogólnopolski. Poza Lublinem, biorą w nim udział: Bydgoszcz, Katowice, Łódź, Olsztyn, Poznań, Szczecin, Trójmiasto, Warszawa i Wrocław. W każdej lokalizacji od września 2017 do marca 2018 zorganizowanych zostanie sześć biegów, co daje sześćdziesiąt imprez w ciągu sześciu miesięcy.

Kolejne biegi w Lublinie zaplanowano 9 grudnia, 20 stycznia, 10 lutego, 17 marca. W najbliższą sobotę biuro zawodów zostanie otwarte o 8.30, biegi dla dzieci wystartują o 9.30, natomiast bieg główny – o 11.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.