Lublin: W piątkowy poranek wyszedł z domu i oddalił się w nieznanym kierunku

DSC 8924m
Zdjęcie ilustracyjne | fot. PKP PLK

Policjanci z Lublina zakończyli poszukiwania zaginionego 26-letniego mieszkańca naszego miasta, który w piątek nad ranem wyszedł z domu i oddalił się w nieznanym kierunku.

W sobotę policjanci otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 26-letniego mieszkańca Lublina, który w piątek nad ranem wyszedł z domu i oddalił się w nieznanym kierunku. Ponieważ młody mężczyzna na stałe przyjmuje leki, zaniepokojona rodzina poprosiła o pomoc policję.

Natychmiast na miejsce zostali wysłani policjanci, którzy podjęli akcję poszukiwawczą. W sobotę około godz. 12 funkcjonariusze z „trójki” wspólnie z policjantami z Oddziału Prewencji Policji w Lublinie odnaleźli zaginionego 26-latka przy torach kolejowych.

Młody mieszkaniec Lublina został odnaleziony cały i zdrowy, jego życiu również nie zagraża niebezpieczeństwo. 26-latek został przekazany pod opiekę rodzinie.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.