Lublin w finale najnowszej akcji Pepsi #Nagłośnij Swoje Miasto!

pepsi
Lublin jako jedno z miast Polski zakwalifikowało się do finału najnowszej akcji Pepsi #Nagłośnij Swoje Miasto! Do zgarnięcia jest wielka impreza Pepsi wraz z Eska TV. Co należy zrobić by wygrać?

Ewa Pawlik z Lublina podjęła Wyzwanie Pepsi i stworzyła klip pokazujący najfajniejsze miejscówki w Naszym mieście! Dzięki temu znalazła się w finale najnowszej akcji Pepsi #Nagłośnij Swoje Miasto!

Jankes_Nagłośnij Swoje Miasto_Pepsi (2)Chcecie, by o Lublinie usłyszała cała Polska? Zagłosujcie na klip Ewy pokazujący Wasze miasto z wyjątkowej strony! To Wasze głosy zadecydują, czy do Lublina przyjedzie ekipa ESKA TV i nakręci program „Miejska Lista” podczas muzycznej imprezy z udziałem Jankesa i  DJ Adamusa!

Nowa akcja Pepsi, #Nagłośnij Swoje Miasto, wystartowała w połowie kwietnia br. Polegała na stworzeniu klipów wideo, w których pokazaliście swoje miasto tak, jak jeszcze nikt tego nie zrobił! Do podjęcia wyzwania zachęcał Krzysztof „Jankes” Jankowski, znany dziennikarz muzyczny, prezenter radiowy oraz telewizyjny.

Do konkursu zgłosiliście setki klipów, z których jury konkursu wytypowało 30 najlepszych. To one walczą o zwycięstwo i przyjazd ekipy ESKA TV do danego miasta na wyjątkowe muzyczne wydarzenie. Klip Ewy znajduje się na 20 miejscu listy finalistów.

Pokażcie na co stać Lublin! Głosy można oddawać codziennie.

Głosować należy pod tym linkiem – #Nagłośnij Swoje Miasto!

11205515_10153344735483338_4535473849404293352_n

 

materiały prasowe

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.