Lublin w finale konkursu na świąteczną ciężarówkę Coca-Coli

Świąteczne ciężarówki Coca-Coli

Świąteczna ciężarówka Coca-Coli może przyjechać do Lublina! Wszystko w rękach Internautów, którzy już 6 grudnia wezmą udział w internetowym głosowaniu.

W tym roku Coca-Cola zmieniła zasady organizowanej przez siebie świątecznej trasy ciężarówek Coca-Coli. To Internauci wyłonią trzy miasta, do których przyjedzie w grudnia świąteczna ciężarówka Coca-Cola.

W pierwszym głosowaniu wyłoniono 10 miast, które powalczą w wielkim finale, który zaplanowano na 6 grudnia. W finałowym głosowaniu na żywo wybierzecie trzy miasta, do których przyjedzie świąteczna ciężarówka Coca-Cola. Wśród finalistów znalazł się Lublin.

Finał głosowania Coca-Cola

Finał głosowania został zaplanowany na piątek, 6 grudnia, od godz. 15.00 do 19.00! Szczegółów możecie szukać na profilu marki Coca-Cola Polska na Facebooku. Żeby zagłosować na Lublin należy w tych godzinach wejść na profil Coca-Coli i w specjalnym poście wpisać komentarz o treści #Lublin.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.