Lublin. Uwaga, zboczeniec! Zaczepia młode kobiety i pokazuje zdjęcia na telefonie

Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

W Lublinie grasuje zboczeniec! Starszy mężczyzna zaczepił młodą kobietę i pokazał jej na ekranie telefonu swoje przyrodzenie. Lublinianie, strzeżcie się! I uważajcie szczególnie na swoje dzieci.

Do zdarzenia miało dojść w poniedziałek na ul. Uniwersyteckiej w Lublinie. Informację o tym zdarzeniu otrzymaliśmy jednej z mieszkanek, którą zaczepił starszy mężczyzna. Do młodej kobiety podszedł mężczyzna, który wyciągnął telefon i zaczął na nim pokazywać zdjęcia swojego przyrodzenia. Po chwili zaproponował, że może również jej pokazać na żywo. Gdy kobieta odmówiła mężczyźnie, ten spłoszony uciekł w nieznanym kierunku.

Apelujemy do mieszkańców o czujność i zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Przeciez on biega po mieście od kilku lat, co roku inne miejsca, z 6 lat temu zaczepił mnie i moją kolezanke i od tamtej pory nikt nic z tym nie zrobił.

  2. Chłop uprawia tindera na żywo. Jak ktoś wysyła w internecie to nikt nie robi halo a jak pokazuje zdjęcia to już zboczeniec. Wejdzcie na tindera to sobie po ogladacie tak przynajmniej słyszałem od znajomych koleżanek.

  3. W tamtym roku akademickim miałam taką samą sytuację wraz z koleżanką na ul.Skłodowskiej.