Lublin. Uwaga, zboczeniec! Zaczepia młode kobiety i pokazuje zdjęcia na telefonie

telefon dłonie komórka
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

W Lublinie grasuje zboczeniec! Starszy mężczyzna zaczepił młodą kobietę i pokazał jej na ekranie telefonu swoje przyrodzenie. Lublinianie, strzeżcie się! I uważajcie szczególnie na swoje dzieci.

Do zdarzenia miało dojść w poniedziałek na ul. Uniwersyteckiej w Lublinie. Informację o tym zdarzeniu otrzymaliśmy jednej z mieszkanek, którą zaczepił starszy mężczyzna. Do młodej kobiety podszedł mężczyzna, który wyciągnął telefon i zaczął na nim pokazywać zdjęcia swojego przyrodzenia. Po chwili zaproponował, że może również jej pokazać na żywo. Gdy kobieta odmówiła mężczyźnie, ten spłoszony uciekł w nieznanym kierunku.

Apelujemy do mieszkańców o czujność i zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. W tamtym roku akademickim miałam taką samą sytuację wraz z koleżanką na ul.Skłodowskiej.

  2. Chłop uprawia tindera na żywo. Jak ktoś wysyła w internecie to nikt nie robi halo a jak pokazuje zdjęcia to już zboczeniec. Wejdzcie na tindera to sobie po ogladacie tak przynajmniej słyszałem od znajomych koleżanek.

  3. Przeciez on biega po mieście od kilku lat, co roku inne miejsca, z 6 lat temu zaczepił mnie i moją kolezanke i od tamtej pory nikt nic z tym nie zrobił.