Lublin. Uwaga na włamywaczy! „Otwarcie drzwi do mieszkania zajęło im 5-10 sekund”

Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Mieszkanka Lublina ostrzega przed włamywaczami, którzy nocą chodzą po osiedlach i próbują włamać się do mieszkań. Do próby włamania do jednego z mieszkań doszło ubiegłej nocy.

„Uczulam mieszkańców przed złodziejami, którzy zaczęli krążyć. W piątek (11.09) chcieli wejść do mojego mieszkania na Felinie, ale na szczęście w nim byłam!!! Przeżycie nie do pozazdroszczenia. Dwóch mężczyzn, jeden ciemny młodszy, a drugi około 60-tki, blondyn, stary wyjadacz, ponieważ otworzenie zamka w mieszkaniu zajęło mu 5-10 sekund. Gdy zorientowali się, że jestem w mieszkaniu, uciekli” – relacjonuje czytelniczka Agata.

Prześlij tę informację swoim znajomym! Ostrzeż ich o niebezpieczeństwie!

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.