Lublin. Urzędnicy marszałka będą jeździć elektrycznymi samochodami

samochod elektryczny
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie ogłosił przetarg na dostawę trzech fabrycznie nowych samochodów o napędzie elektrycznym.

Do wtorku, 6 października, Urząd Marszałkowski w Lublinie czeka na oferty firm zainteresowanych dostarczeniem trzech fabrycznie nowych samochodów o napędzie elektrycznym. Samochody muszą być wyposażone w akumulatory trakcyjne.

Nowe auta muszą być wyprodukowane w 2020 roku i na jednym ładowaniu w cyklu miejskim muszą przejechać minimum 370 km. Jakich udogodnień wymagają urzędnicy? Są to m.in. podgrzewane przednie i tylne fotele i przyciemniane tylne szyby.

Wykonawca po podpisaniu umowy musi dostarczyć samochody w terminie nie przekraczającym 80 dni.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.