Lublin. Ursus dostarczy nowe autobusy miejskie

DSC03209 min

Konsorcjum Ursus Bus dostarczy osiem fabrycznie nowych autobusów miejskich dla Lublina. Autobusy będą do obsługi m.in. linii 44 i 74.

– Wszystkie pojazdy będą niskopodłogowe oraz będą wyposażone w silniki spełniające wymagania normy emisji zanieczyszczeń Euro VI. Będą to pojazdy monitorowane, klimatyzowane, przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, wyposażone w biletomaty z możliwością płatności kartą, bramki liczenia pasażerów oraz cztery podwójne porty USB do ładowania urządzeń mobilnych – wylicza Anna Zalewska z Zarządu Transportu Miejskiego.

Za osiem autobusów miejskich miasto zapłaci blisko 9,5 mln zł. Pojazdy mają być dostarczone w jednej transzy do 29 maja 2018 r.

Zakupione pojazdy będą dedykowane do obsługi m.in. linii nr 44 i 74.

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Gratulację dla Lublina za dobry wybór i wspieranie lokalnego biznesu 😀 Pracownicy Ursusa sami będą mogli korzystać z tego co wyprodukowali

  2. Brawo URSUS! Polska firma, polskie autobusy, polskie miasto. Tak jak być powinno 🙂

  3. URSUS nie zwalnia tempa. Kolejny wygrany kontrakt, kolejne miasto po którym będą przemieszczać się polskie autobusy

  4. Podobnie byłem zafascynowany polskim składaniem jaki jest Ursus i nawet go kupiłem bo Polski było fajnie dopóki niezglosilem reklamacji na felgi tylne.Wtedy diler wygłosił mnie ze sklepu i zakładają już inne felgi z gwiazdami 8smio kamiennymi ja mam 6Dio i niewytrzymuja obciążenia narazie temat gorący skończy się raczej w sądzie!

  5. Dobrze wybierać rodzime produkty! ursus bus wciąż się rozwija i warto ich wspierać!