Lublin. Uratowali kobietę, która wpadła do Zalewu Zemborzyckiego i straciła przytomność

IMG 20180526 192216

Do dramatycznych scen doszło w czwartek nad Zalewem Zemborzyckim. Kobieta wpadła do wody i straciła przytomność. Gdyby nie szybko udzielona pomoc doszłoby do tragedii.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godz. 8.20. Służby ratunkowe zostały powiadomione o tym, że kobieta wpadła do Zalewu Zemborzyckiego. Przy pomocy łodzi ratowniczej wyciągnięto unoszącą się na wodzie kobietę.

Strażacy natychmiast ewakuowali osobę poszkodowaną na brzeg i rozpoczęli resuscytację krążeniowo-oddechową. Na miejsce dojechał zespół ratownictwa medycznego. Po kilkudziesięciu minutach poszkodowanej przywrócono funkcje życiowe. Następnie została przetransportowana do szpitala.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.