Lublin. Uratowali kobietę, która wpadła do Zalewu Zemborzyckiego i straciła przytomność

Do dramatycznych scen doszło w czwartek nad Zalewem Zemborzyckim. Kobieta wpadła do wody i straciła przytomność. Gdyby nie szybko udzielona pomoc doszłoby do tragedii.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godz. 8.20. Służby ratunkowe zostały powiadomione o tym, że kobieta wpadła do Zalewu Zemborzyckiego. Przy pomocy łodzi ratowniczej wyciągnięto unoszącą się na wodzie kobietę.

Strażacy natychmiast ewakuowali osobę poszkodowaną na brzeg i rozpoczęli resuscytację krążeniowo-oddechową. Na miejsce dojechał zespół ratownictwa medycznego. Po kilkudziesięciu minutach poszkodowanej przywrócono funkcje życiowe. Następnie została przetransportowana do szpitala.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.